Haber

Tarsus Belediyesi Kadın Basketbol Takımı şampiyon oldu

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden Tarsus Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, ligin son maçını kazanarak şampiyonluğunu ilan etti.

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde görev yapan Tarsus Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, ligin son galibiyetini 30. hafta maçında Botaş Gelişim Kadın Basketbol Takımı’na karşı kazanarak şampiyon oldu. Büyük başarılara imza atarak Tarsusluları gururlandıran Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Mustafa Seçerlioğlu, “Sezon başında Belediye Başkanımız Haluk Bozdoğan lig boyunca 2 kupa hedefi koydu bize. kesin şampiyonluğun Tarsus’a gelmesini istediğini ve bu yönde bize güvendiğini söyledi.Biz de bu yönde çalışmalarımıza başladık ve önce Federasyon Kupası’nı kazandık.Sonra ikinci hedefimiz olan şampiyonluğu Tarsus’a getirdik ve Başkanımıza verdiğimiz sözü tuttuk.”

“Takımımız artık Süper Lig’de mücadele edecek”

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, takımına her zaman destek olduğunu belirterek, “Tarsus Belediyesi Kadın Basketbol Takımımızı tebrik ediyorum. Sezon başından bu yana her maçta bize galibiyet sevinci yaşattılar. Birçok maçta Tarsus’umuzu temsil ettiler. Federasyon Kupası’ndan sonra artık şehrimizde bir ligimiz var.Kadın Basketbol Takımımız artık bizi Süper Lig’de gururlandıracak. Başarıları daim olsun”. – MERSİN

besikduzuhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu