Haber

Oğuzhan Uğur’a konuk olan Ali Babacan’ın ikinci tur açıklamasına Muharrem İnce’den Jet Yanıt!

Babala TV’de Oğuzhan Uğur’un sunduğu Mevzular Açık Mikrofon programının son konuğu DEVA Parti Genel Başkanı Ali Babacan oldu. Geçtiğimiz günlerde çekimleri yapılan program henüz yayınlanmasa da Babacan’ın programda yer aldığı iddia edilen bazı açıklamaları sosyal medyada paylaşıldı. Muharrem İnce, Ali Babacan’ın İnce ile ilgili ikinci cins iddialarına yanıt verdi.

Bildiğiniz gibi Babala TV kanalında ilgiyle takip edilen Oğuzhan Uğur’un Konular Açık Mikrofon programı seçimler yaklaşırken birçok siyasi figürü ağırlıyor.

Genel olarak gerilimler yükselir, karşılıklı atışmalar yaşanır, sonlar gergin geçer; Yer yer komik diyalogların yaşandığı programın konuğu Vatan Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce oldu.

Bu bölümü büyük bir merakla bekliyorduk ve Muharrem İnce de hem salondaki seyircilerin hem de sosyal medyanın yansımasını çekecek tartışmalı açıklamalarda bulundu.

Muharrem İnce’nin ardından programa cumhurbaşkanı adayı da olan Sinan Ogan katıldı. Oğuzhan Uğur, programda ilk kez büyük bir mücadele olduğunu açıkladı.

Son olarak programın konuğu Deva Parti Genel Başkanı Ali Babacan oldu. Çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlanan program şu an yayınlanmasa da Ali Babacan’ın bazı açıklamaları sosyal medyada paylaşıldı.

Babala TV’ye konuk olan Ali Babacan’ın, “Muharrem İnce ve Recep Tayyip Erdoğan ikinci turda kalırsa İnce’ye oy vermem” dediği iddia edildi.

Bu açıklamanın yayılmasının ardından sosyal medyayı aktif kullanan Muharrem İnce, Twitter hesabından Ali Babacan’a yanıt verdi.

İnce, “FETÖ’cülerin ve destekçilerinin oylarını istemediğimi söyledim. Açıklamaları ve kendini ifşa ettiği için kendisine teşekkür ediyorum” dedi. söz konusu.

Bakalım Ali Babacan, Muharrem İnce’ye yanıt verecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu