Haber

Nureddin Nebati’den Büyükkılıç’a ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bir dizi ziyaret ve program kapsamında Kayseri’ye gelen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’yi Büyükşehir Belediye Başkanlığı girişinde çiçeklerle karşıladı.

Bakan Nebati, Önder Büyükkılıç ile belediye bahçesinde bir süre sohbet ederek burada hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ve beraberindeki heyet ile başkanlığı Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç üstlendi. Cumhurbaşkanlığı ziyaretinde Önder Büyükkılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bakan Nabati’ye kentteki hizmetler ve projeler hakkında detaylı bilgi verdi.

Ticaret ve sanayinin merkezi Kayseri’nin değerine işaret eden Bakan Nebati, Önder Büyükkılıç’a misafirperverliği için teşekkür ederek, tüm Kayseri halkına sevgi ve şükranlarını iletti. Ziyarette Bakan Nebati’ye Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekili Adayları Şaban Çopuroğlu, Mahmut Gürcan, AK Parti 24. Dönem Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitçi ve onun heyeti. o yaptı.

merzifon-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu