Yaşam

MasterChef’te Sular Durmuyor! “Sen Kötü Bir İnsansın”

Yeni dönemde All Star formatı ile seyirci karşısına çıkan MasterChef’te heyecanlı anlar yaşanmaya devam ediyor. Kırmızı ve mavi takımların karşı karşıya geldiği son bölümde oldukça gergin anlar yaşandı. 3 Ağustos Perşembe günü yayınlanan bölümde takım oyunları oynandı ve Türk Mutfağı’na özgü yemekler servis edildi.

Ancak Esra’nın ekibinde gergin anlar yaşandı…

MasterChef All Star’da haftanın son kadro maçı oynandı.

3 Ağustos Perşembe günü yayınlanan 47. bölümde mavi ve kırmızı takımlar arasında eleme müsabakası yapıldı. Yarışın ardından eleme potasına gidecek isimler mutlaka vardı.

Mavi ve kırmızı gruplar, Türk Mutfağından sunumlarla şeflerin karşısına çıktı.

Ancak dün yayınlanan bölümde yarışmacılar arasındaki gerilim de eksik olmadı. Özellikle Esra’nın kaptanlığını yaptığı mavi takım, yaptığı hatayla geceye damgasını vurdu. Mavi grupta tansiyon düşmezken kırmızı grup da aynı şansı paylaştı.

Dilara ve Gamze arasındaki gerilime şefler müdahale etti!

Mavi takımda yer alan Dilara ‘şiveydiz’ yaptığı çorbanın malzemelerini birleştiremedi. Verilen sürede tabağını bitiremeyen Dilara, mavi takımda tartışmalara neden oldu.

Dilara servis yaparken malzemeleri birleştireceğini söyleyince bu teklif şefler tarafından kabul edilmedi.

Kırmızı takımın kaptanı Gamze, Dilara’nın bu teklifine karşı çıktı.

Gamze kendi çorbalarının hazır olduğunu söyledi. Mavi asanın itirazı üzerine şefler çorbaya herhangi bir malzeme ilave edilmemesini istedi.

Dilara ve Gamze arasındaki gerilim kadroya yansıdığında stüdyoda gergin anlar yaşandı.

Mavi kadronun yemekleri iptal edilince aynı şey kırmızı kadroda da oldu. Tolga ve Eray malzemelerinin hazır olduğunu ancak servis ederken karıştırmak istediklerini söyleyince teklifleri kabul edilmedi.

“Sen kötü bir insansın!”

Kırmızı grup üyelerinden Barış, Gamze’ye “Sen berbat birisin” deyince şefler ve diğer yarışmacılar ortamı yatıştırmak zorunda kaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu