Haber

Çeşme Belediyesi’nde E-Lisans dönemi başlıyor!

Oran; Çağımızın gerektirdiği teknoloji destekli hizmet anlayışımız doğrultusunda başlattığımız e-dönüşüm sürecinde; e-Belediye hizmetimize e-Lisans hizmetini de dahil ederek dijital hizmet kabiliyetimizi zirveye taşıyoruz.”

Çeşme Belediyesi’nde dijital değişim ve dönüşüm konusunda attığı adımlarla örnek bir vizyon belirleyen ve bilişim altyapısını her geçen gün genişleten Önder Oran, e-ehliyet başvuru sistemini vatandaşların hizmetine sunmak amacıyla vatandaşların hizmetine sunuyor. yapı ruhsatı işlemlerini internet üzerinden daha hızlı ve aktif hale getirin. . Uygulama aşamasına gelen projede kurum içi eğitimler tamamlandı. İkinci etapta Proje Sahiplerinin eğitimlerinin iki hafta içinde tamamlanacağını belirten Lider Oran, “Bu uygulama ile vatandaşlarımız belediyeye bizzat gelmeden belediye hizmetlerine kolayca ulaşabilecek ve belediye hizmetlerinden yararlanabilecek. zamandan ve kaynaktan tasarruf etmeyi hedeflediğimiz dijital ortamın rahatlığı.”

 

“Dijital çağa entegre oluyoruz”

Vatandaşa daha şeffaf ve kaliteli hizmet verebilmek için dijital ruhsat uygulamasıyla belediye hizmetlerini vatandaşla buluşturacaklarını belirten Önder Oran, “Vatandaşlarımızın tüm yapı ruhsatı başvurularını 2019’da yapmalarını sağlayacağız. elektronik ortam. E-ruhsat başvuru sisteminin sağladığı yeniliklerle vatandaşlarımız belediyeye gelmeden ruhsatla ilgili tüm işlemlerini tamamlayabilecek. Dijital dönüşümün sağladığı bu imkanlar sayesinde vatandaşlarımız zamandan, evraklardan ve proje çıktılarından tasarruf ederek istedikleri evraklara elektronik ortamda ulaşabilecekler. İmzalarını elektronik ortamda atabilecekler” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu